Film - artykuły

Wybierz

"Niezły Meksyk" - najnowsza komedia twórców "Kac Vegas w Bangkoku

Już 31 marca serwis Cineman VOD udostępnia najnowszą komedię Scota Amstronga z T.J. Millerem i Thomasem Middleditchem w rolach głównych. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD. "Niezły Meksyk" to pełna gagów i niespodziewanych zwrotów akcji historia niedoszłego pana młodego. Nardo (Thomas Middledish) zamierza porzucić szalony żywot kawalera i wieść nudne, uporządkowane życie małżeńskie. Niestety jego ślub przerywa przyjaciel Jasson (T.J. Miller), a wściekła panna młoda nokautuje niedoszłego męża. Nardo budzi się nagi w środku meksykańskiej pustyni. Ale kumple nie zostawią go w biedzie.

"Niezły Meksyk" to debiut reżyserski Scota Amstronga, który jest znanym hollywoodzkim autorem komediowych scenariuszy i producentem. Spod jego pióra wyszły między innymi takie przeboje jak "Kac Vegas w Bangkoku", "Starsky i Hutch" czy "Ostra jazda". Scenariusz do "Niezłego Meksyku" napisał wspólnie z Andrew Wallerem, reżyserem "American Pie: Bractwo Beta".

Główne role w filmie zostały obsadzone przez niezwykle popularnych amerykańskich aktorów komediowych: J.T Millera i Thomasa Middleditcha, znanych z nominowanego do Złotego Globu serialu "Dolina krzemowa". W filmie występuje także Adam Pally znany z serialu "Świat według Mindy", który stał się przebojem amerykańskiej telewizji, natomiast główna rola żeńska przypadła Alison Brie znanej między innymi z komedii "Jeszcze dłuższe zaręczyny" czy z nagrodzonego Złotymi Globami serialu "Mad Men".

Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to "Pod prąd" - gorąco przyjęty na Sundance Festival debiut reżyserski znakomitego kilkukrotnie nominowanego do Złotych Globów aktora, kompozytora i producenta Williama H. Macy. "Pod prąd" będzie udostępniony na Cineman.pl 14 kwietnia 2015 roku.

Wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy na Cineman.pl!

Cineman VOD to ponad 1000 filmów dostępnych online "na żądanie". 500 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity.

Więcej na:
www.cineman.pl


data ostatniej modyfikacji: 2015-03-31 11:17:01
Komentarze


Szkoły policealneNauka języka za granicą
kursy_boks_2016.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura