Ambitnie i ...troszkę mniej ambitnie. DVD!

ŻADZE I PIENIĄDZE
Gwiazdorska komedia kryminalna STEPHENA FREARSA, twórcy nagrodzonych trzema Oscarami® NIEBEZPIECZNYCH ZWIĄZKÓW, nominowanego do nagrody Akademii za KRÓLOWĄ.
BÓG ZEMSTY
Twórca ANGIELSKIEJ ROBOTY, Roger Donaldson przedstawia najlepszy thriller NICOLASA CAGE’A od lat. Kiedy żona (JANUARY JONES) Willa Gerarda (NICOLAS CAGE) pada ofiarą brutalnego napadu, mężczyzna dostaje zaskakującą ofertę od nieznajomego.
PAMIĘĆ ABSOLUTNA
Ziemia, 2048 rok. Doug Quaid (Arnold Schwarzenegger) każdej nocy ma ten sam koszmarny sen. Aby uwolnić się od niego, odwiedza firmę zajmującą się wszczepianiem wspomnień. W czasie zabiegu okazuje się jednak, że senny koszmar to resztki wymazanych wspomnień z czasów, gdy mieszkał na Marsie. Aby poznać prawdę i odkryć swoją prawdziwą tożsamość Doug musi dostać się na Czerwoną Planetę.
MAKSYMALNE PRZYŚPIESZENIE
Przerażająca historia, która zrodziła się w głowie Stephena Kinga – mistrza horroru. Jednym ze skutków oddziaływania komety Rhea-M na Ziemię jest bunt urządzeń mechanicznych. Kosiarki, noże mechaniczne, automaty do napojów zmieniają się w krwawych mechanicznych morderców.
KING KONG
Jedna z najwspanialszych opowieści w historii kina. Zrealizowany z wielkim rozmachem remake filmu z 1933 roku. Piękna aktorka Dwan (Jessica Lange) zostaje uprowadzona przez tubylców na jednej z wysp Południowego Pacyfiku i złożona w ofierze bogu wyspy, gigantycznemu gorylowi - Kongowi.
SPONSORING
Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia”, w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć.
SERPICO
Prawdziwa historia oparta na książce Petera Maasa opowiada o 12 latach życia i służby nowojorskiego policjanta Franka Serpico. Wcielając w życie ideały wyniesione ze szkoły policyjnej, Serpico rozpoczyna walkę ze światem przestępczym. Nie chce zgodzić się na kompromis kiedy odkrywa, że struktury policji, w której pracuje są elementem wielkiej przestępczej układanki. Walka ze światem przestępczym staje się nierówną walką z całym zepsutym systemem.
następne>>>

 
Polityka Prywatności