Małe co nieco

Liz i Dick
Telewizyjna historia związku Elizabeth Taylor i Richarda Burtona. To doskonała okazja dla Lindsay Lohan do przypomnienia nam, że poza namiętnie lansowanymi w mediach ekscesami alkoholowymi, jest jeszcze ogromny talent aktorski. Miły film o wielkich osobowościach kina. Dla refleksji.
40 dni i nocy
Lej kresowy! Uciekajmy! – Krzyczy jeden z bohaterów, kiedy za jego plecami rozlega się niepokojący hałas. Trudno jest nie wybuchnąć śmiechem, kiedy papierowe tornado niszczy Amerykę, a wszyscy udają, że się boją. Wyłącznie dla wielbicieli filmów klasy Z.
Bates Motel
Zanim w „Psychozie” objawił się demoniczny morderca, Norman Bates był całkowicie zwyczajnym chłopcem. No dobrze, prawie zwyczajnym. Jego relacje z matką były dalekie od normalnego dzieciństwa, ale czy to oznacza, że od razu musiał stać się maniakalnym mordercą? Poznajcie dzieciństwo Normana Bates’a. I bardzo interesujący początek serialu.
Niskozatrudnieni
Kończą studia przekonani, że już wkrótce zawojują świat. To przecież wielka pomyłka, że nikt o nich jeszcze nie usłyszał. Rok później godzą się na mizerną pracę, która jest daleka od tego o czym marzyli. Prawdziwe życie. Czy takie miało być? I czy takie ma być na pewno?
Nocny Lot
To taka komedia troszkę balansująca na granicy dobrego smaku. Ale tylko trochę. W przeważającej mierze to dość przyjemny film o relacjach międzyludzkich. Może niektórzy bohaterowie są przerysowani. Ale to pomaga przekazać motto całego filmu.
Fringe żegna się z widzami
Byliście wielbicielami przygów Olivii i Petera? Zachwycał was John Noble, grający Waltera Bishopa? Jeśli tak, pewnie ze smutkiem przyjęliście kwestię ostatecznego zakończenia serialu. Ale nawet te dobre trzeba kończyć, tym bardziej, że piąta seria była już tutaj wyciągana trochę na siłę.
Ruszyły pamiętniki Carrie
Formuła „Seksu w Wielkim Mieście” wyczerpała się na dobre. Serial się skończył. Aktorki nie lubią się na tyle, że nawet wielomilionowe gaże nie są w stanie przekonać ich do kolejnego filmu kinowego. Ale sam wątek mógł jeszcze przynieść zyski. Stąd opowieść o młodziutkiej Carrie Bradshaw. Oto pierwszy spin – off kultowego serialu.
następne>>>

 
Polityka Prywatności