www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Film - artykuły

Wybierz

Premiera filmu „AUTA 3” oraz konkurs w kinach Helios

W związku z powrotem na ekrany najnowszej części znakomitej serii „Auta 3” oraz jej głównego bohatera - Zygzaka McQueena ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała dla swoich Widzów fantastyczny konkurs, w którym można wygrać wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch! Film zagości na ekranach od czwartku, 15 czerwca.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson "Huragan" Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Aby wygrać emocjonujący wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch wystarczy przyjść do wybranego kina Helios na pokaz filmu "AUTA 3" od dnia premiery do 9 lipca i zachować bilet. Następnie zaprojektować oryginalny plakat pod hasłem "Ja i Zygzak w trasie" i wysłać jego zdjęcie na adres: auta3@helios.pl. Najbardziej pomysłowe zgłoszenie zostanie nagrodzone wyjazdem na Grand Prix na torze Monza. Kolejne dziesięć najlepszych projektów Helios nagrodzi zestawami niepowtarzalnych gadżetów z filmu "AUTA 3".

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów na najnowszą część serii "AUTA 3". Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin dostępne na stronie.

data ostatniej modyfikacji: 2017-06-07 15:23:37
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZOP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura