www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Film - artykuły

Wybierz

„Rock Dog. Pies ma głos!” w kinach Helios

Wybierz: Wydarzenia

Tybetański pies opuszcza dom, aby spełnić swoje muzyczne marzenia… Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse pozytywnego filmu dla całej rodziny - „Rock Dog. Pies ma głos!” już od 14 lipca.

Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon - scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara "Na fali" i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem "Toy Story 2".

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia
w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock'n'rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

W polskiej obsadzie dubbingu usłyszymy takie gwiazdy jak: Marcin Dorociński, Kuba Molęda, Anna Dereszowska, Aleksander Milwiw-Baron i Tomasz "Tomson" Lach - członkowie zespołu Afromental, Wiktor Zborowski oraz debiutujący w dubbingu animacji Tomasz Oświeciński.


data ostatniej modyfikacji: 2017-07-14 12:15:39
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura