Film - artykuły

Wybierz

Maraton Kinga w kinach Helios

Wybierz: Wydarzenia

W piątek, 8 września we wszystkich 42 kinach Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany nocny maraton najlepszych ekranizacji powieści Stephena Kinga z wyczekiwaną przez Widzów na całym świecie premierą filmu „TO”!

Ekranizacje kultowych powieści mistrza to wyjątkowy rozdział w historii kinematografii - Nocne Maratony Filmowe zaprezentują swoim Widzom aż trzy z nich!

Jako pierwszy na ekranach pojawi się absolutny klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów, horror "LŚNIENIE" w reżyserii samego Stanleya Kubricka. Następnie
w repertuarze pojawi się znakomity dreszczowiec "ŁOWCA SNÓW" z Morganem Freemanem w roli głównej, a w finale (PREMIEROWO!) jeden z najbardziej przerażających filmów tego roku - "TO".

Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo… Taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.


data ostatniej modyfikacji: 2017-08-30 14:55:08
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
UMCS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności