Film - artykuły

Wybierz

„WSZYSCY MOI MĘŻCZYŹNI" w kinach od 6 października

Wybierz: Wydarzenia

„Wszyscy moi mężczyźni” to tytuł komedii romantycznej autorstwa Hallie Meyers-Shyer z Reese Witherspoon w roli głównej. Ta rozpoczynająca swoją karierę reżyserki i scenarzystki kobieta jest córką Nancy Meyers – nominowanej do Oscara i Złotego Globu twórczyni hitów: „Czego pragną kobiety”, „To skomplikowane”, „Holiday”, „Lepiej późno niż później” i „Praktykant”.

Gwiazda rewelacyjnego serialu "WIELKIE KŁAMSTEWKA" oraz laureatka Oscara - Reese Witherspoon w pełnej humoru i wzruszeń komedii romantycznej o singielce, dla której trójkąt miłosny to zdecydowanie za mało! Obok uwielbianej przez widzów aktorki, w obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Michael Sheen, Lake Bell, Nat Wolff oraz posiadający polskie korzenie Pico Alexander. Film został wyprodukowany przez królową komedii - Nancy Meyers - autorkę hitów "CZEGO PRAGNĄ KOBIETY", "HOLIDAY" i "TO SKOMPLIKOWANE", zaś reżyserii podjęła się jej córka Hallie Meyers-Shyer, debiutując tym samym w kręceniu filmowej fabuły. Idealny film dla nowoczesnych kobiet i wszystkich zakochanych w nich mężczyzn!

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy - podobnie jako ona - przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: USA, 2017
Scenariusz i reżyseria: Hallie Meyers-Shyer
Obsada: Reese Witherspoon ("Wielkie kłamstewka", "Legalna blondynka", "Spacer po linie"), Michael Sheen (saga "Zmierzch", "Zwierzęta nocy", "Królowa", "Frost/Nixon", "Masters of Sex"), Lake Bell ("Nawiedzona narzeczona", "Co się zdarzyło w Las Vegas", "To skomplikowane"), Nat Wolff ("Papierowe miasta", "Gwiazd naszych wina", "Praktykant"), Pico Alexander ("Machina wojenna", "Orange is the New Black"), Candice Bergen ("Miss Agent", "Ślubne wojny", "Gandhi", "Szkoła stewardes")

data ostatniej modyfikacji: 2017-09-01 11:48:57
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura Kierunek budownictwo
miniatura
 
Polityka Prywatności