Film - artykuły

Wybierz

„Tulipanowa gorączka” w kinach Helios

Wybierz: Wydarzenia

Amsterdam 1637. Urodziwa Sophia (Alicia Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Christoph Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczucia, gotowa jest spełnić pragnienia małżonka i dać mu potomstwo. Dumny Cornelis zamawia u znanego malarza, Jana (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną…

Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Burzliwy romans "Tulipanowa gorączka", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach, trafi na ekrany kin Helios 8 września. Reżyser Justin Chadwick był zdania, że zaangażowana do głównej roli Sophii Alicia Vikander, u której boku wystąpił Christoph Waltz, to idealny wybór. - Ma w sobie siłę, jest dynamiczna, a jednocześnie wrażliwa. Z reguły gra skomplikowane postaci i czyni to absolutnie uczciwie. Po prostu zawsze jest prawdziwa - mówił. - Chciałem, by Sophia była grana jak współczesna kobieta i Alicia się ze mną zgodziła. Pragnąłem, by Christoph Waltz jako Cornelis miał silną partnerkę.

"Tulipanowa gorączka" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na premierowe seanse tego porywającego romansu od piątku, 8 września!

data ostatniej modyfikacji: 2017-09-07 10:46:34
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Przeglad_uczelni_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności