Film - artykuły

Wybierz

Halloween w kinach Helios

Tag: Helios
Wybierz: Wydarzenia

Jak co roku ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalne seanse z konkursami, mrożące krew w żyłach Nocne Maratony Filmowe oraz premiery, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów filmów grozy i horrorów… Każdy Widz z pewnością znajdzie coś dla siebie!

W repertuarze kin w całej Polsce znajdą się znakomite premierowe seanse - także te w mrocznym klimacie. Na ekrany w wielkim stylu powróci jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych serii grozy - "Piła: Dziedzictwo". "Śmierć nadejdzie dziś" to najnowszy horror producentów przebojów takich jak: "Uciekaj!" i "Noc oczyszczenia". Na młodszych Widzów czekają natomiast straaasznie zabawne i potwornie śmieszne animacje: "Między nami wampirami" oraz "Potworna rodzinka".

Helios zaprasza także wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na pełen emocji podwójny MARATON HALLOWEEN! Dwa terminy (27 i 31 października), dwa zestawy i aż osiem najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czeka na maratończyków z okazji Halloween 2017! Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_halloween.

29 października odbędą się rodzinne pokazy pozytywnej animacji "Potworna rodzinka". Podczas pełnych emocji specjalnych seansów z konkursami Widzowie będą moli wygrać unikalne nagrody. Wszyscy, którym uda się przebrać w klimacie Halloween i zaprezentować oryginalne kreacje przed seansem - na pewno zwiększą swoje w konkursach. Szczegóły: www.helios.pl/halloween.

Także w najbliższą niedzielę zaplanowano halloweenową odsłonę cyklu "Filmowe Poranki". Te spotkania to wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów i prezentów oraz wspólna, rodzinna zabawa połączona z edukacją - tym razem zostaną wzbogacone o akcenty w klimacie Halloween.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów (bez względu na wiek!) na wyjątkowe seanse w klimacie Halloween! Szczegóły dotyczące premier, atrakcji oraz konkursów, a także rezerwacja oraz zakup biletów on-line dostępne są pod adresem: www.helios.pl.

data ostatniej modyfikacji: 2017-10-26 11:55:47
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura Kierunek budownictwo
miniatura
 
Polityka Prywatności