Film - artykuły

Wybierz

KULTURA DOSTĘPNA i listopadowe seanse w kinach Helios

Projekt Kultura Dostępna w każdym tygodniu umożliwia szerokiej publiczności dostęp do najbardziej docenianych polskich filmów dzięki czwartkowym seansom w cenie 10 zł. W najbliższej odsłonie cyklu Widzowie zobaczą najlepszych przedstawicieli różnych gatunków filmowych: kino sensacyjne, dokument, komedię oraz poruszającą biografię.

Listopadowe seanse rozpocznie ostatni film w reżyserii Andrzeja Wajdy - "Powidoki" (2 listopada). Tydzień później w repertuarze pojawi się jedyny dokument - "21 x Nowy Jork", który da Widzom możliwość spotkania z intrygującymi mieszkańcami Nowego Jorku. 16 listopada miłośnicy kina sensacyjnego powinni wybrać się na trzymający w napięciu "Konwój" z Robertem Więckiewiczem
i Januszem Gajosem w rolach głównych. 23 listopada na ekrany kin Helios wróci "Po prostu przyjaźń" - wielowątkowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadająca o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i złe. Ostatni seans w listopadzie to powrót do wątków sensacyjnych z filmem "Amok" w reżyserii Kasi Adamik (30 listopada).

"Kultura Dostępna w Kinach" to projekt NCK, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania wartościowych produkcji w najlepszej jakości. Dzięki dostępności projektu w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu cykl zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

Projekt Kultura Dostępna w Kinach jest częścią programu Kultura Dostępna realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. 


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-30 11:27:06
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura FOTO 3
miniatura SGGW - otwarcie CBB
miniatura
 
Polityka Prywatności