Film - artykuły

Wybierz

24 GODZINY PO ŚMIERCI w kinach od 8 grudnia

Wybierz: Wydarzenia

Zabójca doskonały ma tylko 24 godziny, aby odnaleźć ludzi, którzy zgładzili jego rodzinę. Zrobi wszystko, aby przy życiu nie pozostał żaden świadek. W rolach głównych: Ethan Hawke („Dzień próby”), Rutger Hauer („Łowca androidów”) i Liam Cunningham („Gra o tron”). „24 godziny po śmierci” (ang. „24 hours to live”) to nowy film producentów hitów: „John Wick”, „Sicario” i „Niezniszczalni”. Autorem muzyki, która nadaje akcji zabójczego tempa odpowiada Tyler Bates – twórca niezapomnianych soundtracków do obrazów: „300”, „Watchmen: Strażnicy”, „Strażnicy Galaktyki” czy „Atomic Blonde”. Prezentujemy oficjalny polski plakat filmu, który wejdzie do polskich kin 8 grudnia.

Travis Conrad (Ethan Hawke) jest płatnym zabójcą, który podejmuje się najtrudniejszych zleceń w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Jego kolejna misja miała polegać na schwytaniu kobiety super-szpiega. W trakcie konfrontacji ze swoim celem, Travis zostaje śmiertelnie raniony, a kobiecie udaje się uciec. Dzięki eksperymentalnej operacji, płatny zabójca powraca do życia, ale tylko na jedną dobę. Ma 24 godziny, aby odnaleźć swoją pogromczynię zanim jego serce się zatrzyma. Wkrótce jednak okaże się, że to nie ona jest jego prawdziwym wrogiem. Po odkryciu prawdy, Travis rusza na poszukiwanie ludzi, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego ukochanej żony i dziecka. Czas, który ma na zemstę kurczy się nieubłaganie.

Gatunek: akcja
Produkcja: USA 2017
Reżyseria: Brian Smrz
Scenariusz: Zach Dean ("Deadfall: W potrzasku"), Ron Mita ("S.W.A.T. Jednostka Specjalna"), Jim McClain ("S.W.A.T. Jednostka Specjalna")
Obsada: Ethan Hawke ("Dzień próby", "Sinister", "Noc oczyszczenia", "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", "Pamięć absolutna"), Rutger Hauer ("Łowca androidów", "Batman - Początek", "Autostopowicz", "Ślepa furia", "Sin City - Miasto grzechu"), Liam Cunningham ("Gra o tron", "Wiatr buszujący w jęczmieniu", "Starcie tytanów"), Paul Anderson ("Zjawa", Peaky Blinders", "Sherlock Holmes: Gra cieni"), Nathalie Boltt ("Dystrykt 9")

data ostatniej modyfikacji: 2017-11-14 14:05:19
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności