Film - artykuły

Wybierz

JESTEM TAKA PIĘKNA! w kinach od 29 czerwca

Amy Schumer, Michelle Williams, Naomi Campbell i Emily Ratajkowski! Gwiazdy kina i modowych wybiegów w przezabawnej komedii od twórców hitu „Kobiety pragną bardziej” Prezentujemy pierwsze zdjęcia z filmu „Jestem taka piękna!” Komedia bez kompleksów w kinach od 29 czerwca

Twórcy hitów "Kobiety pragną bardziej" oraz "I że cię nie opuszczę" przedstawiają przezabawną komedię o zwykłej kobiecie, która wskutek niezwykłych zdarzeń zaczyna wierzyć, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą osobą na świecie. W jej rolę wcieliła się niezawodna specjalistka od rozśmieszania widzów, nominowana do Złotego Globu - Amy Schumer ("Wykolejona"), wspierana przez zdobywczynię Złotego Globu i czterech nominacji do Oscara - Michelle Williams ("Manchester by the Sea") oraz sławy ze świata modelingu: Emily Ratajkowski ("Zaginiona dziewczyna") i Naomi Campbell. Film "Jestem taka piękna!" od pierwszych informacji wzbudza ogromne zainteresowanie widzów na całym świecie. Dość powiedzieć, że oficjalny zwiastun komedii, w zaledwie tydzień, zanotował w sieci ponad 56 milionów obejrzeń! "To słodki i zabawny film, po seansie którego wszyscy poczujecie się lepiej" - mówi Amy Schumer.

Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku - mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem - jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka - Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej - Avery Leclair (Michelle Williams). Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się "piękną", dopuściła do głosu "brzydszą" część swojej osobowości?

JESTEM TAKA PIĘKNA!

w kinach od 29 czerwca

Gatunek: komedia

Produkcja: USA, 2018

Scenariusz i reżyseria: Abby Kohn i Marc Silverstein ("I że cię nie opuszczę", "Kobiety pragną bardziej", "Jak to robią single", "Ten pierwszy raz")

Obsada: Amy Schumer ("Wykolejona", "Babskie Wakacje", "Przyjaciel do końca świata", "Dziewczyny"), Michelle Williams ("Wyspa tajemnic", "Wszystkie pieniądze świata", "Manchester by the Sea", "Blue Valentine", "Tajemnica Brokeback Mountain"), Emily Ratajkowski ("Zaginiona dziewczyna", "We Are Your Friends", "Ekipa", "Easy"), Busy Phillips ("Dar", "Agenci bardzo specjalni", "Kobiety pragną bardziej", "Moja dziewczyna wychodzi za mąż"), Tom Hopper ("Saga wikingów", "Przygody Merlina", "Piraci", " Rycerze (nie) na niby"), Rory Scovel ("Dom wygranych", "Między piętrami", "Ciało niepedagogiczne", "Dean"), Naomi Campbell ("Zostawić Las Vegas", "Miłość w rytmie rap", "Wezwanie", "Ślicznotki")

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-03 13:44:44
Komentarze

Edukacja


Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Gala absolwenta 2016 - 10
miniatura
 
Polityka Prywatności