Film - artykuły

Wybierz

Diablo. Wyścig o wszystko w kinach od 18 stycznia 2019 roku

Wybierz: Wydarzenia

Szybkość, wściekłość, miłość i akcja na najwyższych obrotach! Jednym słowem „Diablo. Wyścig o wszystko” – najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników hitowych filmów z Vinem Dieselem i spółką. Pierwsza tego typu produkcja w Polsce to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. 

Gatunek: akcja/ sensacyjny

Produkcja: Polska 2018

Reżyseria: Michał OtłowskiDaniel Markowicz

Scenariusz: Daniel Markowicz, Michał Otłowski, Michał Kasprzyk

Obsada: Tomasz Włosok („Jestem mordercą”, „Podatek od miłości”, „Kruk. Szepty słychać po zmroku” – serial TV), Karolina Szymczak („Hercules”, „Gwiazdy”), Cezary Pazura („Pitbull. Ostatni pies”, „Volta”), Mikołaj Roznerski („Karbala”, „Narzeczony na niby”), Rafał Mohr („Pitbull. Ostatni pies”, „Kler”), Jacek Beler („Ślepnąc od świateł” – serial TV), Katarzyna Figura („Kiler”, „7 uczuć”), Cezary Łukaszewicz („Kruk. Szepty słychać po zmroku” – serial TV, „Belfer” – serial TV”, „Komornik”), Aleksy Komorowski („Dzień dobry, kocham cię!”), Janusz Chabior („Kobiety mafii”, „Botoks”), Agnieszka Włodarczyk („Nigdy w życiu!”, „Poranek kojota”), Joanna Opozda („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Aleksandra Linda („Totem”), Cezary Żak („Dzień świra”, „Kiler”), Patricia Kazadi („Miłość jest wszystkim”, „Jak się pozbyć cellulitu”), Marcin „Różal” Różalski („Kochaj!”), Wojciech Bocianowski („Kobiety mafii 2”), Karolina Pilarczyk

data ostatniej modyfikacji: 2018-11-21 11:21:56
Komentarze
Ostatnie:
15.01.2019 23:01
Dodał(a): ~Luiza
Widziałam zwiastun - jaram się! Fajnie, że premiera już w ten weekend. :)
14.01.2019 20:12
Dodał(a): ~OLKA
Moze byc calkiem niezly film. Ostatnio malo jest dobrych filmow akcji. chetnie zobacze.
14.01.2019 12:19
Dodał(a): ~Grzechu
W końcu ktoś dostrzegł, że w Polsce jest ogromna grupa fanów motoryzacji i że mamy świetnych kierowców zawodowych. brawo, oby więcej takich filmów!
14.01.2019 9:57
Dodał(a): ~nikrukowska
szczerze, na początku myślałam, że to może być całkiem słabe, ale po trailerze uznaję, że film będzie serio dobry! na pewno skoczę do kina, żeby się przekonać.
14.01.2019 9:43
Dodał(a): ~Jagna
Nie moge sie doczekać, uwielbiam Za szybkich Za wściekłych więc naszą produkcję muszę obowiązkowo obejrzeć.

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_70.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności