Film - artykuły

Wybierz

Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra

Wybierz: Wydarzenia

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić.

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Partnerem promocji filmu jest Provident.

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy

Produkcja: Rosja 2018

Reżyseria: Robert Lence („Shrek”, „Piękna i Bestia”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”), Aleksiej Tsitsilin („Królowa Śniegu 2”, „Królowa Śniegu 3. Ogień i lód”)

Scenariusz: Robert Lence, Aleksiej Tsitsilin, Władimir Nikołajew („Królowa Śniegu 2”, „Królowa Śniegu 3. Ogień i lód”), Aleksiej Zamysłow („Królowa Śniegu”, „Królowa Śniegu 2”, „Królowa Śniegu 3. Ogień i lód”)

Obsada: Agata Kulesza („Coco”, „Cudowny chłopak”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”), Natalia Schroeder (pierwszy raz w dubbingu)

data ostatniej modyfikacji: 2018-11-22 11:46:31
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności