Film - artykuły

Wybierz

Helios zaprasza na grudniowe seanse z cyklu Kultura Dostępna

Wybierz: Wydarzenia

W grudniu na ekranach kin Helios w całej Polsce, w ramach projektu Kultura Dostępna, będzie można obejrzeć najbardziej cenione przez Widzów oraz nagradzane filmy polskiej produkcji! Podczas ostatnich seansów w 2018 roku zaprezentowane zostaną różnorodne tytuły nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnych relacji i wyjątkowej, ponadczasowej przyjaźni.

Jako pierwszy, w ramach grudniowej odsłony cyklu, zaprezentowany zostanie poruszający obraz „Cicha noc” w reżyserii Piotra Domalewskiego, najlepszy polski film według Polskiej Akademii Filmowej, zdobywca aż 10 statuetek Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. 20 grudnia Widzowie zobaczą mega hit - „Listy do M.3”, najnowszy film z uwielbianej przez Widzów serii to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja rozgrywa się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia! Tydzień później (27 grudnia, będzie to ostatni seans w roku!) Widzowie zobaczą film „Po prostu przyjaźń” - wielowątkową komedię w gwiazdorskiej obsadzie, film o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i złe, na zawsze.

„Kultura Dostępna w kinach” to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca Polaków do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu (tylko 10 złotych), projekt zyskał grono stałych odbiorców
i fanów dobrego polskiego kina.

Szczegółowe informacje dotyczące filmów, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów na grudniowe seanse dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kultura_dostepna. Zapraszamy na najlepsze polskie filmy w kinach Helios!


data ostatniej modyfikacji: 2018-12-11 13:56:12
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności