Film - artykuły

Wybierz

Helios zaprasza na filmowy Maraton Sylwestrowy

Maraton Sylwestrowy w Kinie Helios
Wybierz: Wydarzenia

Najbardziej wystrzałowa noc w roku tuż-tuż! Z tej okazji ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na wyjątkowy Nocny Maraton Sylwestrowy. Do wyboru kinomanów będą aż dwa zestawy nowości, w tym także przedpremierowych filmów!

Sylwesterowa, filmowa uczta w kinach Helios to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku. Nie zabraknie dobrej zabawy, niezapomnianych emocji, gwiazd filmowych na wielkim ekranie, a przede wszystkim - toastu noworocznego!
W dwóch zestawach, wyświetlanych podczas Maratonu Sylwestrowego znalazły się po dwa filmy. Projekcje rozpoczną się 31 grudnia o godzinie 21:45.

W pierwszym zestawie zostaną zaprezentowane przedpremierowe tytuły. Na ekranach pojawią się między innymi: Vincent Cassel i Olga Kurylenko w filmie przygodowym „Władca Paryża”, a także Viggo Mortensen, Linda Cardellini i Joe Cortese w komediodramacie „Green Book”.

Druga propozycja to prawdziwa uczta dla miłośników komedii romantycznych. Widzowie zobaczą premierowe pokazy „Teraz albo nigdy!” z niesamowitą Jennifer Lopez w roli głównej oraz „Pech to nie grzech” z Barbarą Kurdej-Szatan, Mikołajem Roznerskim i Krzysztofem Czeczotem.

Zapowiada się naprawdę wyjątkowa noc w niezwykłej kinowej atmosferze! Nocny Maraton Sylwestrowy to obowiązkowa pozycja dla wszystkich kinomanów. Bilety można nabyć w kasach kin Helios w całej Polsce (poza Atrium Biała w Białymstoku) oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_sylwester18.


data ostatniej modyfikacji: 2018-12-13 11:36:05
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności