Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w kinach Helios

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w kinach Helios
Wybierz: Wydarzenia

Premiera trzeciej części kultowej serii, na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania Widzowie kin Helios znajdą w nowej, zwariowanej komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”!

Na ekranie królować będą postaci doskonale znane z poprzednich części trylogii i plejada gwiazd w zupełnie nowych rolach. Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny i Anna Mucha zapraszają do kin na komedię taką jak dawniej!

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-24 15:12:11
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
nowe_media_220x300.jpg
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UMCS
miniatura wydarzenia
 
Polityka Prywatności