Film - artykuły

Wybierz

Nocny Maraton Grozy w kinach Helios

Wybierz: Wydarzenia

5 kwietnia, specjalnie z myślą o wszystkich kochających się bać, w kinach Helios zaprezentowany zostanie Maraton GROZY, w którym strach gra pierwsze skrzypce. To będzie przerażająca uczta filmowa dla nawet najbardziej wymagających miłośników tego gatunku!

W ciągu jednej nocy widzowie zobaczą cztery horrory,
w tym aż dwie przedpremiery! Opętania, mroczne legendy, nawiedzone domy – to wszystko tylko wstęp do grozy jaką niosą ze sobą te produkcje. Jako pierwszy zaprezentowany zostanie długo wyczekiwany film „IMPOSTOR”, następnie (przedpremierowo!) - „BELZEBUB”. Po krótkiej przerwie ekranami kin Helios zawładnie inspirowany mitologią ludową „HEX” (przedpremiera!), a na zakończenie: mroczny i tajemniczy „DARK HOUSE”. Taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów...

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny wyłącznie w czasie Maratonu Filmowego.

Sieć kin Helios zaprasza na bezsenną noc z czystą, filmową grozą w najlepszym wydaniu. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_grozy. Bilety są dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!

data ostatniej modyfikacji: 2019-04-01 13:39:06
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Gdański - 5
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności