Film - artykuły

Wybierz

Premierowe seanse „Hellboy” w kinach sieci Helios

Hellboy
Wybierz: Wydarzenia

kultowy superbohater z piekła rodem powraca w zupełnie nowej, bardziej mrocznej i niegrzecznej odsłonie. „Hellboy” – bo o nim mowa, już 12 kwietnia zagości na ekranach kin sieci Helios.

„Hellboy” z Davidem Harbourem i Millą Jovovich w rolach głównych to film stworzony na podstawie komiksów Mike'a Mignoli. Sam reżyser – Neil Marshall zapewnia, że jest to mroczne i krwawe dzieło z elementami horroru!

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.data ostatniej modyfikacji: 2019-04-11 10:46:03
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSPiA
miniatura
 
Polityka Prywatności