Kino Kobiet – majowe seanse tylko dla Pań!

Kino Kobiet w Heliosie
Wybierz: Wydarzenia

Sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. W maju na ekranach zagości najnowszy film Jacka Borcucha z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w znakomitych rolach głównych. Tradycyjnie na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

Miejscem akcji filmu „Słodki koniec dnia” jest etruskie miasto Volterra. Wszyscy się tu znają i szanują. Na niewielkim wzgórzu stoi dom Marii – polskiej poetki, laureatki Nagrody Nobla. Jej życie toczy się w rytmie włoskiej prowincji, jednak zostaje wywrócone do góry nogami, gdy otrzymuje szokującą wiadomość
 o tragicznym wydarzeniu. Pod wpływem emocji, podczas uroczystości nadania tytułu honorowego obywatela miasta, zamiast kurtuazyjnych podziękowań Maria wygłasza szokująco niepoprawną politycznie mowę. Od tego momentu będzie doświadczać dotkliwych konsekwencji swojego wystąpienia.

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. W związku z tym, że akcja filmu dzieje się we Włoszech, motywem przewodnim majowych spotkań będą barwy włoskiej flagi. Niech zieleń bazylii, biel mozzarelli i czerwień pomidorów przeniesie wszystkie Panie do malowniczej Toskanii!

Tego seansu nie można przegapić - tym bardziej, że przy okazji najbliższych seansów na ekranach zaprezentowany zostanie tegoroczny laureat nagrody w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych 12. Mastercard OFF Camera w Krakowie.


data ostatniej modyfikacji: 2019-05-10 12:11:50
Komentarze
Ostatnie:
11.05.2019 15:25
Dodał(a): ~Julia
Ja już widziałam film Borcucha, polecam gorąco. Porusza ważny temat naszych czasów, czego się tak naprawde boimy i gdzie kończy się nasza wolnosc.
10.05.2019 13:56
Dodał(a): ~Weronika
Jestem już po obejrzeniu filmu. Wyszłam z kina pozytywnie zaskoczona - to jest naprawdę dobry film! Ciekawa historia w pięknym plenerze, dbałość o każdy szczegół, muzyka... Naprawdę polecam, bo to jest jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat. W końcu coś dobrego :)

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wewnętrzna ścianka wspinaczkowa CSR WUM
miniatura
 
Polityka Prywatności