Nocny Maraton Strachu w kinach Helios

Maraton Strachu w Kinach Helios
Wybierz: Wydarzenia

28 czerwca sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na Maraton Strachu z długo wyczekiwaną premierą filmu „Polaroid”. Tak mocnego zestawu horrorów absolutnie nie można przegapić!

W ostatni piątek czerwca Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pierwszy z serii wakacyjnych maratonów! Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których każdy będzie miał obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu...

Jako pierwsza zaprezentowana zostanie długo wyczekiwana premiera filmu „POLAROID”. Następnie widzowie zobaczą reaktywację kultowego horroru z lat 80 ubiegłego wieku – „LALECZKA”. Młody chłopiec dostaje w prezencie lalkę, której złowieszcza natura szybko daje o sobie znać... Następnie na ekranach pojawi się „HEREZJA”. Zakon, który miał być schronieniem, staje się areną walki dobra ze złem. Dla najodważniejszych zaplanowano porażający „deser” w postaci filmu opowiadającego historię religijnego psychopaty i jego kanibalistycznej rodziny – „SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI”.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny wyłącznie w czasie Maratonu Filmowego.

To będzie przerażająca uczta filmowa dla nawet najbardziej wymagających miłośników gatunku! Szczegółowe informacje dotyczące Maratonu Strachu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_strachu. Bilety są dostępne w sprzedaży,


data ostatniej modyfikacji: 2019-06-26 13:22:49
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wewnętrzna ścianka wspinaczkowa CSR WUM
miniatura
 
Polityka Prywatności