„Na bank się uda” - komedia kryminalna w kinach Helios

Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, przebojowej komedii kryminalnej. Sieć kin Helios zaprasza widzów na premierowe seanse filmu „Na bank się uda”!

Historia rozpoczyna się od brawurowego napadu na bank, którego dokonują trzej starsi panowie. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu.

Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? Tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Ważną rolę pełnią też piękne dziewczyny. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody: nagroda czy więzienna cela i kto kogo przechytrzy w tej zaskakującej grze?

„Ta historia pokazuje, że nawet na napad na bank nigdy nie jest za późno – żartuje Maciej Stuhr, odtwórca roli prokuratora. - A to, że główni bohaterowie mają razem około 200 lat, to jest jeden z większych smaczków tego filmu” – dodaje.

Na bank się uda” to doskonała komedia kryminalna – zawrotne tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. A to wszystko oparte na autentycznych zdarzeniach, które zapoczątkowały scenariusz autorstwa reżysera Szymona Jakubowskiego. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe pokazy od czwartku, 15 sierpnia. Bilety dostępne są w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nabank.


data ostatniej modyfikacji: 2019-08-14 11:42:28
Komentarze
 
Polityka Prywatności