Maraton wakacyjnych strachów w kinach Helios

Już w najbliższy piątek w kinach sieci Helios odbędzie się MARATON WAKACYJNYCH STRACHÓW z czterema, zupełnie różnymi, obliczami horroru… Na widzów czeka filmowa noc pełna paraliżującego strachu oraz duża dawka humoru i świetnej zabawy!

23 sierpnia, o godzinie 23:00, odbędzie się kolejna odsłona cyklu Nocne Maratony Filmowe, tym razem ekranami kin Helios zawładną szczególnie wyselekcjonowane tytuły z myślą o fanach horrorów. Jako pierwszy zaprezentowany zostanie jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku – UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU. Po krótkiej przerwie widzowie zobaczą niezwykle klimatyczny MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ. Następnie na ekranach pojawią się dwa filmy, w których humor i groza idą w parze - NOC ŻYWEJ DEB oraz HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa, taka dawka strachu to z pewnością znakomity sposób na mocne zakończenie tegorocznych wakacji! Bilety są dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące seansów w kinach w całej Polsce znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/nmf_wakacyjny.


data ostatniej modyfikacji: 2019-08-20 13:47:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności