Kino Kobiet i „Ślicznotki” – pozytywne seanse w kinach Helios!

Już w przyszłym tygodniu (7, 9 lub 10 października w zależności od wybranego miasta) w kinach Helios zagości kolejna odsłona Kina Kobiet. Tym razem Panie będą mogły zobaczyć inspirowany prawdziwą historią film „Ślicznotki”, a także tradycyjnie wziąć udział w licznych konkursach.

Charakteryzujący się ciekawym, wyselekcjonowanym repertuarem, poprzedzony rozmaitymi atrakcjami projekt Kino Kobiet, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród żeńskiej części widowni kin Helios. Już w przyszłym tygodniu, sieć zaprasza na pokaz komedii sensacyjnej „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, Julią Stiles, Lili Reinhart, Cardi B i Lizzo w rolach głównych.

Dziewczyny pracujące w najmodniejszym klubie go-go w Nowym Jorku tracą oszczędności w wyniku krachu finansowego. Cały świat za kryzys wini finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu i szastają pieniędzmi, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

Kino Kobiet to połączenie wieczoru filmowego ze świetną zabawą, fantastyczną atmosferą, chwilą wytchnienia i licznymi atrakcjami. Aby sale były jeszcze bardziej kolorowe, na październikowe seanse sieć zaprasza Panie w różowych stylizacjach. Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce. Bilety są już dostępne w sprzedaży!


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-02 12:09:49
Komentarze
 
Polityka Prywatności