„Przyjaciele” po raz pierwszy na wielkim ekranie w kinach Helios!

Wybierz: Wydarzenia

Słynne „How u doin’?” wypowiadane przez Joey’go powraca! Z okazji 25-lecia emisji pierwszego odcinka komediowego serialu wszech czasów - „Przyjaciele”, sieć kin Helios zaprezentuje wybrane odcinki tego wyjątkowego sitcomu. W czwartki, 24 i 31 października oraz 7 listopada, po raz pierwszy na wielkim ekranie, pojawią się kultowi bohaterowie: Rachel, Ross, Joey, Monica, Chandler oraz Phoebe!

Fani serialu będą się mogli wygodnie rozsiąść w kinowym fotelu niczym na pomarańczowej kanapie w Central Perk i oglądać przygody najpopularniejszej paczki przyjaciół z Nowego Jorku. Podczas trzech kolejnych jesiennych czwartków zostaną wyemitowane fantastyczne zestawy odcinków wzbogacone
o specjalne rocznicowe „intro” oraz krótki materiał dodatkowy.

Sieć kin Helios zaprasza na pozytywne wieczory w towarzystwie uwielbianych przez wszystkich „Przyjaciół” – tego wydarzenia nie może przegapić żaden fan serialu! Widzowie zobaczą między innymi pierwszy odcinek (w którym wszystko się zaczęło), odcinek, w którym Ross się dowiaduje, odcinek z wideo z balu maturalnego, odcinek z Chandlerem w skrzyni oraz odcinek o Święcie Dziękczynienia.

Wyjątkowe pokazy odbędą się 24 i 31 października oraz 7 listopada w wybranych kinach sieci Helios. Świętuj razem z nami 25. rocznicę emisji pierwszego odcinka bijącego rekordy popularności serialu wszech czasów! Szczegółowe informacje, lista odcinków oraz bilety są dostępne pod adresem: www.helios.pl/nmf_przyjaciele25.


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-18 14:55:30
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
nowe_media_220x300.jpg
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyszkolenie strzeleckie - 2
miniatura
 
Polityka Prywatności