„Rodzina Addamsów” straszy w kinach Helios!

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do innego miasta, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku… Już w najbliższy piątek, 25 października, na ekrany trafi nowa odsłona słynnej historii z życia arystokratycznego klanu z zamiłowaniem do makabry… Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na premierowe seanse!

Sympatyczna – choć o bardzo szczególnych upodobaniach – rodzinka, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

„Rodzina Addamsów” to idealny film na Halloween! Ta rodzinka ma bez wątpienia makabryczne upodobania, ale mimo wszystko jej członkowie pełni są specyficznego uroku. Gościnni i hojni, mogą jednak być trudni do zaakceptowania przez tych, którzy trafią do ich widmowej rezydencji, wyglądającej na siedzibę krwiożerczych potworów. Mimo wszystko Morticia, Gomez i Wednesday skradną serca nie tylko fanów rodzinki, lecz także i tych widzów, którzy „Rodzinę Addamsów” dopiero poznają.

Dzisiejsza animacja bardzo ułatwia snucie opowieści nie z tego świata w sposób wielce sugestywny i wiarygodny – mówi Conrad Vernon, współreżyser filmu. – Stworzyliśmy chodzące drzewa i gadające koperty, wirujące stoły oraz głowy unoszące się w powietrzu. Nie zamierzaliśmy tworzyć filmu dla sześciolatków, ale dla całej rodziny. W latach 30. nawet 90-latkowie byli fanami Addamsów. Tak więc i my postanowiliśmy kontynuować tę tradycję i nasz film skierowany jest do całych rodzin.

Animowana wersja serii kreskówek o osobliwej, upiornej rodzinie powraca na ekrany kin w wielkim stylu! Bilety na premierowe seanse filmu „Rodzina Addamsów” są dostępne
w kasach kin Helios w całej Polsce oraz na stronie
www.helios.pl/addams.


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-24 11:42:39
Komentarze
 
Polityka Prywatności