BAD BOY już w kinach

W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama – policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

Andrzej Grabowski – aktorska miłość Patryka Vegi.

Gebels z „Pitbulla” i… Adam z „Bad boya”

 

 

W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama – policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w  wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

 

Obraz zawierający mężczyzna, tekst, książka, osoba

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy Patryk Vega obsadził Andrzeja Grabowskiego w roli bezkompromisowego policjanta. Twórcza kolaboracja reżysera z aktorem rozpoczęła się w 2005 roku wraz z debiutem fabularnym Vegi – filmem „Pitbull”. Dziś niezaprzeczalnie kultowy obraz, który doczekał się serialu oraz kilku sequeli uplasował Grabowskiego w ścisłej czołówce aktorskiej. Legendarna kreacja pozwoliła mu udowodnić, że stać go na wiele więcej niż pokazywał przez lata w telewizyjnym sitcomie „Świat według Kiepskich”. Po latach Grabowski powrócił do kultowej postaci Gebelsa w filmach „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, zagrał także jedną z głównych ról w ostatniej produkcji Patryka Vegi – „Polityce”. Dla reżysera ta wieloletnia współpraca jest niezwykle ważna: „Andrzej Grabowski jest aktorem, który jest miłością mojego życia. Uwielbiam z nim pracować, bo to artysta mający niesamowite spektrum możliwości. Budzi sympatię, nawet jeśli gra postaci negatywne. Nie ma wielu aktorów w jego wieku, którzy byliby tak lubiani przez młodą publiczność” – wyznaje twórca.

Andrzeja Grabowskiego w roli charyzmatycznego policjanta podziwiać można  na ekranach polskich kin w najnowszym filmie Patryka Vegi – „Bad boy”.


data ostatniej modyfikacji: 2020-03-11 06:20:13
Komentarze
 
Polityka Prywatności