Helios zaprasza na nowy cykl „Złota Kolekcja Filmowa”

Po ponad 100 dniach przerwy kina sieci Helios ponownie czekają na widzów z premierowymi filmami, a także - nowymi projektami specjalnymi! Na szczególną uwagę zasługuje cykl „Złota Kolekcja Filmowa”, w ramach którego w każdy wtorek (począwszy od 7 lipca), prezentowane będą najsłynniejsze tytuły, bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama.

Co zdarzyło się w Madison County? Kto śpiewał deszczową piosenkę? W celu przypomnienia sobie odpowiedzi na te i inne filmowe pytania, sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów kultowych produkcji XX-wiecznej kinematografii na wtorki ze „Złotą Kolekcją Filmową”. W ramach cyklu zaprezentowanych zostanie aż 13 ponadczasowych tytułów, w rewelacyjnie niskiej cenie biletów – tylko 10 złotych!

W najbliższy wtorek widzowie będą mogli obejrzeć amerykański film muzyczny „Śpiewak Jazzbandu” z 1927 roku, w kolejnym tygodniu wyświetlony zostanie dramat „Tramwaj zwany pożądaniem”. 21 lipca na ekranach zagości kultowa „Deszczowa piosenka”, a w ostatni wtorek lipca - „Buntownik bez powodu”. Sierpień również zapowiada się naprawdę imponująco. Zaprezentowane zostaną kolejno: „Rio Bravo”, „Co się zdarzyło Baby Jane?”, „Mechaniczna pomarańcza” i „Lśnienie”. We wrześniu na kinomanów czekać będzie: „Kolor purpury”, „Imperium Słońca”, „Co się wydarzyło w Madison County”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” oraz „Casablanca”.

Najlepsze kreacje aktorskie, znakomici reżyserzy i porywające historie – sieć kin Helios zaprasza na seanse w ramach „Złotej Kolekcji Filmowej”. Nieważne czy widzowie będą chcieli przypomnieć sobie najsłynniejsze tytuły, czy też zobaczyć je po raz pierwszy na wielkim ekranie – w każdy wtorek na wszystkich czekać będzie autentycznie kultowy repertuar. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/ZlotaKolekcja.


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-02 15:38:52
Komentarze
 
Polityka Prywatności