Filmowa Noc Strachu w Heliosie

W piątek, 24 lipca sieć kin Helios zaprasza na Maraton Horrorów, który był pierwotnie planowany na marzec. Przed taką dozą strachu nie uratuje nikogo nawet pandemiczna przerwa w funkcjonowaniu kin! Na pierwszy ogień pójdzie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” – pierwszy polski slasher. Po złapaniu oddechu widzowie zobaczą trzy mocne horrory „Brahms: The Boy II”, „Więzień Zero” oraz „Furie”.

Akcja „W lesie dziś nie zaśnie nikt” rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak planowali organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. Emocje nie opadną, bo już chwilę później na ekranie pojawi się dobrze znana kinomanom porcelanowa lalka, której daleko jest do niewinności. „Brahms: The Boy II” wbija w fotel! Cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy.

Maraton zakończą dwa hity! „Więzień Zero” dotknie tematyki radykalnych eksperymentów na ludziach. Gdy jeden się nie powiedzie, cała wyspa, na której osadzona jest akcja, stanie się dla bohaterów przerażającym labiryntem bez wyjścia. „Furie” to natomiast historia porwanej kobiety, która wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry. Stawką będzie jej życie...

Szczegóły oraz opcja zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF w kinach Helios dostępne są na stronie www.helios.pl/nmf_horrorow. UWAGA: bilety zakupione na Maraton Horrorów 13 marca będą obowiązywać także 24 lipca!


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-14 10:44:47
Komentarze
 
Polityka Prywatności