Od 22 lipca seanse filmowe w 26 kinach sieci Multikino w Polsce!

W środę 22 lipca w Multikinie w Katowicach, Kielcach, Radomiu, Rybniku, Włocławku, Olsztynie, Bydgoszczy, Słupsku, Rumi i Zabrzu odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne.

Od 22 lipca w otwartych Multikinach widzowie zobaczą między innymi muzyczną produkcję „Na topie”, thriller „Niewidzialny człowiek”, horror „Annabelle wraca do domu” oraz nagrodzoną Oscaramia „Dunkierkę”. W repertuarze znajdą się również produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku, jak thriller „Sala samobójców. Hejter”.

Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą animacje „Kraina lodu 2”, „Naprzód”, film „Król lew” i „Sonic. Szybki jak błyskawica”. W repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś” i „Turu. W pogoni za sławą”. Ponadto od 22 lipca widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo najnowszą animację „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy.

23 lipca Multikino pokaże bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty.


data ostatniej modyfikacji: 2020-07-21 10:22:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności