Film

Danny „Hrabia” Koker powraca! Ten legendarny już mechanik z Las Vegas skupuje, odnawia i przerabia klasyczne auta i motocykle, żeby później sprzedać je z zyskiem. Amerykańskie krążowniki szos i motocykle są dla niego wszystkim, od zabytkowych Fordów Thunderbirdów, poprzez klasyczne Chevrolety Corvette, aż po podrasowane Harleye i trójkołowe motocykle. Kiedy Danny upatrzy sobie jakiś samochód, to zrobi wszystko, żeby go zdobyć.
Już 7 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie porywająca ekranizacja arcydzieła światowej literatury – „Wielkich nadziei”. Tę adaptację jednej z najsłynniejszych powieści Karola Dickensa wyreżyserował Mike Newell, twórca „Czterech wesel i pogrzebu” oraz „Harry’ego Pottera i Czary Ognia”, a w rolach głównych wystąpiły gwiazdy światowego kina: Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jeremy Irvine oraz Holliday Grainger.
Nigdy do końca nie wiadomo, czego można się spodziewać po kolejnym filmie braci Coen. Za to jednego można być pewnym, że to na pewno będzie świetna rozrywka. Inside Llewyn Davis jest jak dotąd najlepszym filmem tegorocznego Festiwalu w Cannes.
Kryminał Blood Ties zachwycił wczoraj canneńską publiczność. Opowieść o dwóch braciach, którzy mimo więzów krwi mają skrajne poczucie moralności, to rewelacyjnie skonstruowana, wciągająca historia z genialnymi aktorami, między innymi: Clivem Owenem (Bliżej), Milą Kunis (Czarny łabądź), Marion Cotillard (O północy w Paryżu) czy Billym Crudupem (Watchmen. Strażnicy).
Nowoczesne kino akcji, doskonała fabuła i znakomita gra aktorska. Już w najbliższy weekend – 25 oraz 26 maja – na ekrany kin Cinema City trafi przedpremierowo „W ciemność Star Trek”. To prawdziwa gratka dla miłośników kina science fiction! „W ciemność Star Trek” to kontynuacja wcześniejszej ekranizacji „Star Trek” w reżyserii J.J. Abramsa. Tym razem twórcy filmu zaskoczą widzów nie tylko doskonałymi efektami specjalnymi, doborową obsadą, ale także… olbrzymią dawką dobrego humoru!
14 sierpnia 2011 roku wyspą Jersey wstrząsnęła wiadomość o jednej z najkrwawszych zbrodni w jej historii. Trzydziestoletni Damian Rz., spokojny emigrant z Polski, podczas rodzinnego grilla wpadł w szał i zaatakował nożem swoją żonę, dwójkę dzieci – 5-letnią Kingę i 2-letniego Kacpra, teścia, znajomą rodziny i jej 5-letnią córkę. Zaskoczeni tym atakiem uczestnicy imprezy nie mieli żadnych szans na przeżycie. Historia sześciokrotnego morderstwa popełnionego przez Polaka zostanie pokazana w niedzielę, 2 czerwca o 21:00 na kanale CI POLSAT.
Nieśmiała i wycofana Arlene wiedzie nudne, na pozór spokojne życie. Mieszka w sennym irlandzkim miasteczku, w otoczeniu pól, lasów i ścieżek, wśród których można zniknąć i nigdy nie wrócić. Za dnia pracuje w fabryce, wieczorem… lunatykuje. Cierpi na zaburzenia snu od wczesnego dzieciństwa i choć próbuje zapanować nad swoimi nocnymi wędrówkami, regularnie budzi się w nieznanych miejscach, nie pamiętając, jak się tam znalazła.
Dziewczyna Bonda, Gemma Arterton zasmakuje ludzkiej krwi w „Byzantium” - najnowszym obrazie Neila Jordana! Premierowe dzieło reżysera „Wywiadu z wampirem”, to triumfalny powrót do tematyki, która przyniosła twórcy zasłużone miejsce w panteonie mistrzów horroru. W oczekiwaniu na premierę filmu (12 lipca), prezentujemy galerię zdjęć brytyjskiej gwiazdy w roli ponętnej „córy mroku”.
Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Gwiazda "Nietykalnych" – największego francuskiego hitu ostatnich lat i zdobywca nagrody Cezara dla Najlepszego aktora za rolę w „Nie mów nikomu” François Cluzet w najnowszym thrillerze twórcy „Mr. Nobody”.
Już dzisiaj, 22 maja, a także 23 maja widzowie kin Cinema City – jako pierwsi w Polsce – będą mogli zobaczyć niesamowite przygody nieustraszonej ekipy „Szybkich i Wściekłych”. Na ekranach zakrólują ekstremalne pościgi, super szybkie samochody oraz świat niebezpiecznych gangów! Uwaga, film na pełnym gazie! „Szybcy i Wściekli” to pierwszy tytuł, który można oglądać w formacie 4DX™.
4DX™ to rewolucyjna technologia kinowa, która oddziaływuje na wszystkie pięć zmysłów i wciąga widza w sam środek zawrotnej akcji filmowej. Technologia 4DX™ – produkt CJ 4DPLEX Co., Ltd. – jest pierwszą na świecie technologią kinową umożliwiającą projekcję największych, hollywoodzkich produkcji filmowych w formacie 4D. Dzięki zaawansowanym efektom środowiskowym 4D, sala Škoda 4DX™ oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmu. Cinema City Arkadia jest jedynym kinem w Polsce posiadającym salę Škoda 4DX™.
Pasjonujący aktorski pojedynek faworyta tegorocznych Oscarów, znanego światu z „Kac Vegas” Bradley’a Coopera z Ryanem Goslingiem uważanym za jednego z najzdolniejszych i najseksowniejszych współczesnych aktorów.
W minioną niedzielę w Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu „Zabójcza miłość”. Obraz w reżyserii Jakuba Nieścierowa będzie pełną zwrotów akcji czarną komedią sensacyjną. W produkcji Studia Filmowego Kalejdoskop zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Arkadiusza Jakubika, Izabelę Kunę, Marcina Korcza, Annę Karczmarczyk i Romę Gąsiorowską. „Zabójcza miłość” trafi do kin w przyszłym roku. Dystrybutorem filmu jest firma Kino Świat.
Derek Cianfrance, reżyser „Drugiego oblicza” opowiadając o obsadzie, mówi: „Miałem obsadę marzenie, jestem im dozgonnie wdzięczny, że zagrali w moim filmie. I ta myśl: Ray Liotta jest rzeczywiście w mojej obsadzie… „Chłopców z ferajny” obejrzałem dziesiątki razy w kinie, kiedy byłem nastolatkiem...” Fakt, że obecność Liotty w filmie jest tak starannie uwypuklana przez Cianfrance’a, wskazuje na status ikony, jakiego Ray Liotta się przez lata dorobił.
Dziwaczny (ale chyba w dobrym sensie tego słowa) film, nie pasujący jednoznacznie do żadnej kategorii. To trochę komedia, trochę dramat, trochę film katastroficzny. Ma swoje wady, ale zdecydowanie więcej zalet.
Dobra rozrywka zawsze jest w cenie. The Saturdays mają już tysiące wiernych fanów. Czas na nas. Zapraszamy was do konkursu. Poznajcie szalone, muzyczne dziewczyny. Wystarczy odpowiedzieć na „trudne” konkursowe pytanie.
Nieustraszona ekipa Szybkich i Wściekłych wraca do gry! Ekstremalne pościgi, super szybkie samochody oraz świat niebezpiecznych gangów zapanują w IMAX! Już 24 maja fani najnowszej części „Szybkich i wściekłych 6” będą mogli zobaczyć ekipę Doma na gigantycznych ekranach kin IMAX w całej Polsce! Uwaga, film na pełnym gazie!
Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna „Wielkich nadziei”, porywającej ekranizacji arcydzieła światowej literatury z wielkimi kreacjami gwiazd światowego kina. W filmie w głównych rolach pojawiają się Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jeremy Irvine oraz Holliday Grainger.
Kino Praha serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu – PRASKIE WIECZORY KOBIECE, stworzone wyłącznie dla Pań. Już 23 maja zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu „U niej w domu” połączony z mnóstwem atrakcji. Bilety już w sprzedaży!
Oczekiwany przez miliony fanów wielki finał sagi z Robertem Pattinsonem i Kristen Stewart już teraz tylko na Cineman.pl. „Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2” to ostatnia odsłona historii wiecznej miłości Edwarda i Belli. Tym rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks.
Poprzednie
Następne
Polityka Prywatności