www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Film - artykuły

tag
Wybierz
Amsterdam 1637. Urodziwa Sophia (Alicia Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Christoph Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczucia, gotowa jest spełnić pragnienia małżonka i dać mu potomstwo. Dumny Cornelis zamawia u znanego malarza, Jana (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną…
W piątek, 8 września we wszystkich 42 kinach Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany nocny maraton najlepszych ekranizacji powieści Stephena Kinga z wyczekiwaną przez Widzów na całym świecie premierą filmu „TO”!
Młoda dziewczyna postanawia zapukać do domu zmarłej kobiety, która za życia była powszechnie uważana za czarownicę. Tym samym nieświadomie rozpoczyna serię niefortunnych zdarzeń… Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na premierowe seanse horroru od najbliższego piątku, 24 marca!
24 marca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach MARATON GROZY, a w jego ramach - aż DWIE znakomite premiery: „Baba Jaga” oraz „Lokatorzy”! Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć…
W piątek, 3 marca we wszystkich 42 kinach ogólnopolskiej sieci Helios zaprezentowany zostanie brawurowy Maraton Wolverine’a z premierą filmu „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty (i ostatni!) wciela się w tę kultową już rolę.
17 lutego, tuż przed ceremonią wręczenia najważniejszych nagród filmowych, ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na wyjątkowy Maraton Oscarowy. W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie trzydzieści statuetek!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na wyjątkowe, filmowe Walentynki w dniach 10 - 14 lutego! W repertuarze znajdą się najnowsze filmy (wśród nich hity takie jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz „Ciemniejsza strona Greya”), ponadto na zakochanych kinomanów czeka filmowy konkurs, w którym będzie można wygrać słodkie nagrody oraz romantyczny wyjazd dla dwojga do SPA!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na najbliższą odsłonę filmowego cyklu dla Pań oraz poruszającą biografię najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u! Już 6, 8 lub 9 lutego (w zależności od wybranego kina) na Panie czeka moc atrakcji podczas seansów Kina Kobiet ze znakomitym filmem „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na pierwszą w 2017 roku odsłonę filmowego cyklu dla Pań oraz pełną ciepła i pięknych emocji opowieść o niezwykłej przyjaźni! Już 16, 18 lub 19 stycznia (w zależności od wybranego kina) na Panie czeka moc atrakcji podczas seansów Kina Kobiet z filmem „Po prostu przyjaźń”!
W najbliższy weekend, w dniach 10 - 11 grudnia, odbędzie się Wielkie Święto Kina! Wydarzenie jest organizowane już po raz trzeci we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w kinach w całej Polsce. Z tej okazji bilety na wszystkie filmy będą dostępne w wyjątkowej cenie. Widzowie zapłacą tylko 12 zł za dowolnie wybrany seans! Ambasadorami tegorocznej edycji Święta Kina są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.
Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat. W kinach ogólnopolskiej sieci Helios wystartowała właśnie VI edycja projektu Kultura Dostępna! W ramach programu prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w każdy czwartek o godzinie 18:00 będzie można obejrzeć cenione przez krytyków oraz nagradzane na festiwalach filmy polskiej produkcji.
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na grudniową odsłonę filmowego cyklu dla Pań i brawurową komedię „Firmowa Gwiazdka”. Już 5, 7 lub 8 grudnia (w zależności od wybranego kina) na Panie czeka szalona impreza w świątecznym klimacie podczas seansów Kina Kobiet z filmem „Firmowa Gwiazdka”!
10 złotych – tylko taka suma wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat. Tej jesieni w kinach ogólnopolskiej sieci Helios wystartowała V edycja projektu Kultura Dostępna. W ramach programu prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w każdy listopadowy czwartek o godzinie 18:00 będzie można obejrzeć cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji.
W piątek, 11 listopada ogólnopolska sieć kin Helios zaprosi swoich Widzów we wszystkich 41 kinach na nie lada gratkę dla fanów mocnych wrażeń – „Maraton Pitbulla” z pełną serią trzech bezkompromisowych filmów w reżyserii Patryka Vegi! Będzie to spotkanie brutalnego świata, nie zawsze grzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów…
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na premierowe seanse filmu „Doktor Strange” w reżyserii Scotta Derricksona. Ta zrealizowana według scenariusza Jona Spaihtsa brawurowa ekranizacja opowiada niespotykaną historię neurochirurga, który po groźnym wypadku samochodowym odkrywa tajemniczy świat magii i równoległych wymiarów…
Kina Helios zapraszają na październikową odsłonę filmowego cyklu dla Pań i pełne wrażeń, pozytywne seanse komedii: „Szkoła uwodzenia Czesława M.”! Fantastyczna atmosfera seansów ma już swoje stałe fanki! Jedno jest pewne - nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!
Maraton Halloween w Kinach Helios - wybierz zestaw pełen grozy lub pełen absurdu, 28.10.2016. godz. 23.00 do rana oraz 31.10.2016. godz. 23.00 do rana
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
uns_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii CePT WUM
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura