Kto, z kim, w jakim filmie...

And the Oscar goes to?
Koniec ze spekulacjami co do nominacji. Ogłoszone 24 stycznia nominacje do Oscarów, zawęziły listę możliwych zwycięzców. Nie zabrakło też polskich akcentów. Bukmacherzy już rozpoczęli przyjmowanie zakładów, obstawiających kto ma największe szanse wyjść z gali z tą najcenniejszą w świecie filmowym statuetką. A co mówią znawcy świata filmu?
Zmierzch „Przed Świtem” – będzie seks!
Teraz już wiadomo. Siedem miesięcy przed premierą bodajże najbardziej oczekiwanego filmu roku, producenci ujawnili, że nie będą łagodzić filmu w stosunku do książki. Ślub Edwarda i Belli, seks i brutalne narodziny wspólnego dziecka – wszystko to zobaczymy na ekranie.
Saga Zmierzch: Przed Świtem – plotki czas zacząć
Podczas kiedy Zaćmienie jeszcze na dobre nie zagościło na światowych ekranach, producenci, scenarzyści i sami aktorzy robią co mogą, aby już podsycić zainteresowanie częścią następną. Ten biznes rządzi się swoimi prawami. Nie ma tutaj oczywiście mowy o ujawnieniu samego scenariusza – ten strzeżony jest pewnie lepiej niż niejedne klejnoty monarchów i słynne złoża złota w Fort Knox. Nie, potęga taniej a jednocześnie najbardziej efektywnej reklamy tkwi w słowie przekazywanym z ust do ust.

 
Polityka Prywatności