Sławni mówią...

Cameron Diaz
Opowiedz nam o Normie. Norma jest kimś, dla kogo życie jest bardzo proste. Wszystko wydaje jej się takie łatwe. Wszystko jest dokładnie zorganizowane i idzie zgodnie z planem. Kiedy poznajemy Lewisów, ich życie toczy się naturalnym rytmem. Świat Lewisów nie został całkowicie odarty z nadziei czy niezrealizowanych marzeń. Tyle że są to przedstawiciele klasy średniej, dodajmy - wyższej klasy średniej, reprezentujący właściwy jej styl życia. Jednak Lewisowie zmagają się z codziennymi problemami i muszą wciąż walczyć o swoją pozycję w tak określonej hierarchii społecznej.
Frank Langella
Kim jest Arlington Stewart? Wydaje się dość złożoną postacią. Nie, nie ma żadnego wyjaśnienia tego, kim albo czym jest Arlington. Nie wiemy nawet, skąd podchodzi, ani dla kogo pracuje. Jedyne, co wiadomo na jego temat, to fakt, że został porażony piorunem. I to wszystko. To fakt niepodważalny.
Nicole Kidman, Kate Hudson i Penélope Cruz
Czy potraficie sobie wyobrazić, że walczycie o względy jakiegoś faceta w taki sposób, jak robią to bohaterki Nine – Dziewięć? Penélope Cruz: Nooo, mogło by być naprawdę gorąco... Zwłaszcza w grupie dokładnie t y c h kobiet. Nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji. Kate Hudson: Ja w takiej sytuacji trzymałabym z dziewczynami. I potraktowałabym Guido tak, jak na to zasługuje.
Amy Adams
Simon Banner: Dlaczego właśnie „Oświadczyny po irlandzku”? Amy Adams: Zawsze chciałam zagrać w wyjątkowej komedii romantycznej. Kiedy czytałam scenariusz „Oświadczyn”, pomyślałem, że ten film ma wszelkie cechy, których poszukuję w tym gatunku. Zainteresowały mnie również pewne motywy klasyczne...
Rob Marshall
Reżyser uhonorowanego 6 Oscarami i 3 Złotymi Globami „Chicago“ powraca na ekrany kin z kolejnym musicalem, który aż skrzy się od gwiazd. „Nine – Dziewięć“ to popis aktorski takich sław światowego kina, jak Daniel Day Lewis, Nicole Kidman, Penelope Cruz, Marion Cotillard, Kate Hudson, Judi Dench czy Sophia Loren, a jednocześnie ambitny projekt inspirowany nie tylko broadway’owskim spektaklem, ale również klasyką kina lat 60‘.
Magdalena Cielecka
Kobiety w życiu Kamila..? - W tym wypadku jest mi trudno oddzielić literaturę od filmu. Pracując nad nim, moją postacią i myśląc o kobietach w życiu Kamila staram się, mimo wszystko, poszerzać to o wiedzę książkową. Tam te kwestie potraktowane są znacznej mocniej.
Karolina Gorczyca
Karolina Gorczyca, odtwórczyni głównej roli w filmie Krzysztofa Langa „Miłość na wybiegu” opowiada o modzie i komediach romantycznych.
następne>>>

 
Polityka Prywatności